Doradztwo zawodowe na miarę przyszłości
Zapraszamy do udziału w akcji mającej na celu podniesienie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz dostarczenie umiejętności i narzędzi wspierających szkolne doradztwo zawodowe. Tworzymy system wsparcia edukacji, który pozwoli efektywnie prowadzić uczniów na drodze edukacji i przyszłej kariery zawodowej.
Weź udział w bezpłatnych warsztatach ze środowisk w warsztatach “Prezentacja środowisk laboratoryjnych nowych kwalifikacji rynkowych”
Wybierz projekt z Twojego województwa:
Najnowsze wpisy
Na ostatniej prostej
Powoli zmierzamy ku końcowi projektu. Na grudzień zaplanowane …
Warsztaty idą pełną parą…
Z nami niezwykle pracowity tydzień. W ciągu zaledwie …
Warsztaty w Gdańsku
We wrześniu województwie pomorskim odbyło się kilka warsztatów …
Podsumowanie września
Wrzesień był dla nas miesiącem wytężonej pracy. Zorganizowaliśmy …
Nowoczesne doradztwo zawodowe w Opolskiem
21 września SRK NUB wspólnie z Powiatowym Ośrodkiem …
Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy z przytupem!
Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy z przytupem. Nie minęła …
Nowy rok szkolny — nowe wyzwania!
Wakacje za nami, choć w tym roku 1 …
Podsumowanie projektu w makroregionie IV
Dwiema ostatnimi grupami w Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim …
Bezpłatne warsztaty dla doradców zawodowych, nauczycieli i pedagogów
Warsztaty online
Dowiedz się jak funkcjonuje Zintegrowany System Kwalifikacji i Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji oraz jakie nowe możliwości dają uczniom, nauczycielom i pracodawcom.
Warsztaty stacjonarne
Sprawdź dlaczego tak ważne jest, aby nowoczesna szkoła stawiała na kwalifikacje rynkowe i zobacz jakie możliwości dają uczniom w praktyce.
Współpraca
Zostań promotorem nowoczesnego doradztwa zawodowego. Wspieraj rozwój kadry dydaktycznej i szkół!
Zbierz grupę na warsztaty i zgarnij dodatkowe bonusy
-
Zostaniesz liderem i wesprzesz rozwój zawodowy kadry dydaktycznej z regionu!
-
Uzyskasz dostęp do bezpłatnego szkolenia PADLET w 2 wariantach do wyboru!
-
Dasz szansę swojej szkole na wdrożenie kwalifikacji rynkowych!
Dla nauczyciela
Bezpłatne szkolenie Padlet w 2 wariantach do wyboru: • Nieograniczony dostęp do szkolenia „PADLET w praktyce” w formie webinaru. • Praktyczne szkolenie online pod okiem doświadczonego trenera, polegające na stworzeniu swojej tablicy w aplikacji PADLET „Moja tablica PADLET” (po zebraniu min. 6 os.).
Dla szkoły
• Dwa scenariusze wdrożenia kwalifikacji rynkowych w placówce. • Promocja w ramach naszej akcji i dyplom dla każdej szkoły, która z sukcesem wdroży scenariusze.
Relacja z warsztatów
„Ogrom wiedzy, ale też nowoczesne techniki, które można wykorzystać na zajęciach. My na co dzień nie mamy możliwości, żeby skorzystać z takiej aparatury w związku z tym bardzo polecam.”
„Dowiedziałam się na jakie dodatkowe kursy czy kwalifikacje mogłabym zachęcać uczniów czy też gdy będziemy przystępować do realizacji projektów unijnych…do jakich kwalifikacji moglibyśmy uczniów zgłaszać”
„Zarówno część teoretyczna jak i warsztatowa były dla mnie ciekawe i pomocne w dalszym wykonywaniu pracy”
„Wprowadzenie tych narzędzi na wczesnym etapie edukacji pozwoli młodym ludziom na szybsze i lepsze przyswojenie tej wiedzy i tych umiejętności na dalszej ścieżce rozwoju zawodowego”
„W technikum budowlanym niestety sami nie mamy czasu na realizację takiego szkolenia i też nie mamy warsztatów przygotowanych pod taki temat”
„Podobało mi się to, że miałam możliwość spotkania się z nauczycielami, pedagogami, doradcami z innych szkół. Wymieniliśmy się spostrzeżeniami, również problemami, z którymi z którymi spotykamy się na co dzień.”
„To szkolenie bardzo mi się przyda, ponieważ mam pod swoimi skrzydłami uczniów, którzy kształcą się w różnych zawodach (…) i będę mogła im powiedzieć jakie mogą uzyskać dodatkowe kwalifikacje.”
„Bardzo zachęcam kolejne grupy do uczestnictwa w prowadzonym szkoleniu dotyczącym doradztwa zawodowego, jak również szkoleń warsztatowych. Ten czas spędzony tutaj, jest czasem na pewno wartościowym, który poszerza nasze horyzonty i nasze możliwości.”
„Warsztaty były ciekawe przede wszystkim dlatego, że wielokierunkowe. Była teoria, ale teoria była interaktywna. Mogliśmy zadawać pytania, mogliśmy rozmawiać, mogliśmy się też spierać. Była też część pokazowa, która była i przyjemna i jednocześnie bardziej przekonywała nas do celu.”
Zarejestruj się!
Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj dostęp do bezpłatnych materiałów i narzędzi przydatnych w pracy dydaktycznej nauczyciela i doradcy zawodowego.